Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Definitely worth the buy I wore it under my outfit for a better look
Color: Black
Size: one-size

| Material | Knitted Fabric |
| Composition | 93% Polyamide |
| Color | Black |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Fit Type | Slim Fit |
| Length | Long |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | No |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Body | Unlined |
| Chest pad | No Padding |
| Wires | Wireless |
| Bust | 13 in |
| Waist Size | 10.4 in |
| Length | 36.4 in |
| Sleeve Length | 19.9 in |
| SKU | sb25042572481135376 |
Author: b***2
Date:
Review: Definitely worth the buy I wore it under my outfit for a better look
Color: Black
Size: one-size
Author: 1***2
Date:
Review: super cute, used for hard summer
Color: Black
Size: one-size
Author: d***m
Date:
Review: Cuteee and sexy I got a lot of compliments when I wore this outfit thanks to shein ❤️
Color: Black
Size: one-size
Author: h***9
Date:
Review: Very cute very sexy I love it
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.