Author: S***i
Date:
Review: AMAZING. makes my face SO SO SO SO SO SOFTTT
Color: Pink
Size: one-size

Give your skin an at-home spa treat! Formulated with dead sea salt and fresh peach fragrances, our Slow Sunday Peach Facial Scrub awakens your senses and effectively exfoliate dry and flaky skin!
| Texture | Cream |
| Color | Pink |
| Type | Cleansers |
| Skin Type | Oily |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Oil Control |
| Height | 5.2 cm |
| Length | 7.5 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb2308164075515116 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 4943594 people said the quality is very good!
Author: S***i
Date:
Review: AMAZING. makes my face SO SO SO SO SO SOFTTT
Color: Pink
Size: one-size
Author: k***r
Date:
Review: just as pictured. love this facial scrub you actually feel when done your pores are breathing. definitely recommend purchase.
Color: Pink
Size: one-size
Author: R***5
Date:
Review: this feels amazing and smells even better ☺️ I love slow Sunday brand they have the best for a good price
Color: Pink
Size: one-size
Author: c***5
Date:
Review: SMELLLLLSS AMAZZZZINGGG!! Looks beautiful to! 🩷
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.