Author: y***9
Date:
Review: Good
100ml
From the brand Shop Our Luxury Skincare Shop Our Luxury Haircare Product description Proudly made in the UK for exceptional quality and purity. Nourish and firm with nature's finest ingredients. Made with care, without any harm to animals.
| Texture | Oil |
| Skin Type | Dry |
| Scent Type | Tea Flavor |
| Scent | Others |
| Effect | Moisturizing |
| Length | 12.5 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Net Weight | 120 g |
| Net Volume | 100 ml |
| SKU | sb251119540084686162 |
Author: y***9
Date:
Review: Good
Author: b***7
Date:
Review: Received package and product has leaked out into the bag. Says items in this category are non returnable so I guess I have no recourse in getting a replacement bottle sent. Waste of money.
Author: b***5
Date:
Review: I ordered one of each and they sent 2 of the same kind. They were unwilling to fix it without a return and it just wasn't worth my time to take it back
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.