Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Super cute as pictured
Color: Pink


5ml
Pressed Bottle Head
| Material | PP |
| Instructions | Press |
| Scope | Liquid |
| Color | Pink |
| Volume | 5ml |
| Type | Perfume Bottle |
| Length | 3.1 in |
| Height | 0.6 in |
| SKU | sb260106173864567585359 |
Author: h***2
Date:
Review: Super cute as pictured
Color: Pink
Author: K***s
Date:
Review: It looks like the picture can't wait to add perfume
Color: Pink
Author: s***5
Date:
Review: Works good and has a good spray. Good price as well!
Color: Pink
Author: j***j
Date:
Review: This was so cute and I’m very happy I can take my perfume on the door
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.