Author: C***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Smells superb I love this stuff
Color: Clear
Size: 8.0oz

8.0oz
Founded in 2003, was part of Advanced Beauty Inc. In 2015 Pdc Brands aka Parfums de Coeur bought the brand. is devoted to high quality spa products for women.
| Material | Glass |
| Scent | Unscented |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Gender | Unisex |
| Length | 1.6 in |
| Width | 5.5 in |
| Height | 5.9 in |
| SKU | sb2411285252524717 |
Brand Name: Bodycology
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Bodycology-sc-014258262.html
Quality: 8380394 people said the quality is very good!
Author: C***a
Date:
Review: Smells superb I love this stuff
Color: Clear
Size: 8.0oz
Author: t***0
Date:
Review: It smells really good I love it
Color: Clear
Size: 8.0oz
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.