Author: j***a
Date:
Review: I liked the refillable bottle 🙃😊😊😊
Color: Pink
Size: one-size
| Material | ABS |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Pink |
| Type | Cosmetic Bottle |
| Length | 8.5 cm |
| Width | 3 cm |
| Height | 2 cm |
| Diameter | 8.5 cm |
| Capacity | 5 ml |
| SKU | sb2412208019719990 |
Author: j***a
Date:
Review: I liked the refillable bottle 🙃😊😊😊
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***e
Date:
Review: These are so cute and efficient! Two of them are matte (pink and silver) and two are shiny (black and pink). I have one pictured next to a 0.67oz roller perfume (Dior) and a 0.33oz travel spray (Prada) for reference.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: L***u
Date:
Review: perfect for travel perfume!
Color: Pink
Size: one-size
Author: S***e
Date:
Review: super cute and good quality
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.