
It's A 10 Coily Miracle Curl Cream 4oz 4oz
Price and availability
Size
4oz

4oz
Coily Miracle Curl Cream deeply hydrates and enhances curls using shea butter, avocado oil, and coconut oil. This blend leaves curls nourished and beautifully defined. The addition of aloe vera and monoi extract ensures frizz-free control and long-lasting shine without a greasy or stiff feel. Enjoy perfectly touchable, bouncy curls that showcase your hair's natural beauty, free from sulfates and parabens.
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Clear |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Hair Concern | Volumizing |
| Length | 5.5 in |
| Width | 1.6 in |
| Height | 3.9 in |
| SKU | sb2501032075207867 |
Brand Name: It's A 10
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Its-A-10-sc-014258385.html
Quality: 1888489 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.