Author: v***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is really powerfull got the job done in less than 5 minutes on the lowest setting
Color: Black
Size: one-size



| Material | Silicone |
| Water Resistance Level | Waterproof |
| Color | Purple |
| Type | Clitoral Stimulation |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 4.7 in |
| Width | 1.5 in |
| Height | 1.3-1.5 in |
| Diameter | 0.5 in |
| Circumference | 1.6 in |
| SKU | sb25042898520866069 |
Author: v***5
Date:
Review: this is really powerfull got the job done in less than 5 minutes on the lowest setting
Color: Black
Size: one-size
Author: 1***g
Date:
Review: 10/10 will buy more, works great
Color: Purple
Size: one-size
Author: l***7
Date:
Review: Very good quality made toy super soft and came in discreet packaging too
Color: Black
Size: one-size
Author: R***h
Date:
Review: Gets the job done multiple settings
Color: Black
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.