Author: l***s
Date:
Review: Love! Perfect length for my long hair ! And just like the picture !
Color: Gold

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Silver |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| Net Weight | 18 g |
| Length | 50 cm |
| SKU | sb2412097711795904 |
Author: l***s
Date:
Review: Love! Perfect length for my long hair ! And just like the picture !
Color: Gold
Author: m***4
Date:
Review: Absolutely love them! They are so cute and easy to put on hair.
Color: Silver
Author: r***p
Date:
Review: I love these clip on tinsel's. And I wear them for fun in the evenings when I go out with my friends.. They'll be great for Halloween and play. Friend wants to buy some too. So she could put them in her daughter's pigtails. I recommend this company because the quality of the clips and product were very nice
Color: Gold
Author: m***s
Date:
Review: Love! Very sparkly and easy to use.
Color: Silver
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.