Author: n***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice wig. Well made. I highly recommend. Great price!
Color: Blonde Ombre

16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb25042890359030118 |
Author: n***9
Date:
Review: Very nice wig. Well made. I highly recommend. Great price!
Color: Blonde Ombre
Author: k***7
Date:
Review: I got this for my mom that has cancer and it's the best looking wig so far she loves it and it looks like her natural hair ❤️❤️❤️
Color: Dark Brown
Author: f***9
Date:
Review: I love it look real
Color: Blonde Ombre
Author: g***y
Date:
Review: great quality 👌 it looks very natural
Color: Blonde Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.