Author: M***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s a gem 😍 I’m soooo happy find this pads, you can put it directly to your skin and wash it after use and reuse it 👌🏼👍🏼

| Material | Silicone |
| Pattern Type | Colorblock |
| Power Supply | None |
| Color | Clear |
| Length | 3.9 in |
| Width | 0.9 in |
| Height | 0.1 in |
| SKU | sbhfcare03200311773 |
Author: M***i
Date:
Review: It’s a gem 😍 I’m soooo happy find this pads, you can put it directly to your skin and wash it after use and reuse it 👌🏼👍🏼
Author: a***8
Date:
Review: Nice soft and thin. Will protect your feet but not make shoe small
Author: h***0
Date:
Review: يلصقون و يستاهلون دائما اطلب منهم
Author: c***h
Date:
Review: Already in my shoes
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.