Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such cute little stickers!
Color: Multicolor

1 figura de caramelo
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| Altura | 0.4 in |
| Largo | 3.1 in |
| Ancho | 2.8 in |
| SKU | sb260109162133887886927 |
Author: t***a
Date:
Review: Such cute little stickers!
Color: Multicolor
Author: i***6
Date:
Review: Just like the picture very cute
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.