Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and does my eyebrows really good
Color: Black

1 Piece
| Material | PS |
| Handle Material | polystyrene |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Eyelash Brushes |
| Diameter | 0.4 in |
| Height | 0.4 in |
| Length | 6.9 in |
| Width | 0.4 in |
| Bag Size | 7.1*2 in |
| SKU | sb25071020839033518 |
Author: e***a
Date:
Review: Good quality and does my eyebrows really good
Color: Black
Author: k***2
Date:
Review: Work great when i’m doing my brows! I do recommend.
Color: Black
Author: q***s
Date:
Review: high quality and the only brush thin enough for my brows
Color: Black
Author: a***e
Date:
Review: good quality easy to use
Color: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.