Author: e***l
Date:
Review: It’s going to be great to use to warm the specific areas needed!
Color: Black
Size: 6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Purple |
| Type | Abdominal Massage Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| Length | 7.9 in |
| Width | 2.1 in |
| Height | 3.7 in |
| SKU | sb25042834103766684 |
Author: e***l
Date:
Review: It’s going to be great to use to warm the specific areas needed!
Color: Black
Size: 6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
Author: b***1
Date:
Review: it works wonders .I love it
Color: Pink
Size: 6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
Author: 1***9
Date:
Review: doesnt stay charged long. gets super warm, i only use it for the heat and its amazing when the short term battery is still working. i bought for my monthly cycle.
Color: Purple
Size: 6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
Author: g***1
Date:
Review: came as described in photo can't wait to use
Color: Blue
Size: 6 Heating Levels and Vibration Massage Modes Portable Cordless Heating Pad
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.