Author: 1***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Like it
Color: Multicolor
Size: 1PC Green
1PC Yellow
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Type | Sleep Aid Device |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 4.6 in |
| Width | 3.8 in |
| Height | 1.5 in |
| SKU | sb25080933427191577 |
Author: 1***1
Date:
Review: Like it
Color: Multicolor
Size: 1PC Green
Author: m***1
Date:
Review: Don’t know if they will work but cool idea
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: j***2
Date:
Review: did not work for me
Color: Multicolor
Size: 1PC Yellow
Author: s***e
Date:
Review: Works great! Doesn’t concrete but has a pulsating effect
Color: Multicolor
Size: 1PC Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.