Author: b***6
Date:
Review: Looks real! Make sure ya get it
Color: Black

LA048
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Height | 0 in |
| Length | 5.9 in |
| Width | 3.5 in |
| SKU | sb2408149911939619 |
Author: b***6
Date:
Review: Looks real! Make sure ya get it
Color: Black
Author: 1***7
Date:
Review: I love these temporary tattoos they honestly last a good while. Maybe a few days?
Color: Black
Author: 1***7
Date:
Review: amazing product love the look
Color: Black
Author: p***5
Date:
Review: honestly very cute and so cheap, i bought this bc im getting a real tattoo very soon and its my first so i bought these to get a feel for where i want it! but nothing out of the ordinary just your usal temporary tattoos
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.