Author: a***a
Date:
Review: LOVED IT!! I CHOOSE THE GRAY ONE SINCE IT GOES WELL WITH EVERYTHING
Color: LK102-02 silver
Size: one-size



| Ingredients Attributes | Waterproof |
| Color | LK102-02 silver |
| Benefits | Highly Pigmented |
| Finish | High-Shine |
| Texture | Liquid |
| Type | Liquid Eyeliner |
| Height | 0.9 in |
| Length | 2.6 in |
| Width | 0.9 in |
| SKU | sb2306157998242462 |
Author: a***a
Date:
Review: LOVED IT!! I CHOOSE THE GRAY ONE SINCE IT GOES WELL WITH EVERYTHING
Color: LK102-02 silver
Size: one-size
Author: t***7
Date:
Review: Definitely works ! Beautiful shades ! Definitely purchasing again in the future!!!! Highly recommend!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 1***1
Date:
Review: waaw I really like it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: Loved it! And it’s very easy to apply but you do have to let it dry before moving your eyelids at all or else you’ll get it everywhere! A little glitter always does the look 😍
Color: LK102-01 white
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.