Author: t***e
Date:
Review: Cute stickers for my Halloween outfit
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1-0.2 in |
| Width | 3.1 in |
| Length | 5.1 in |
| SKU | sb2305245555215271 |
Author: t***e
Date:
Review: Cute stickers for my Halloween outfit
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***s
Date:
Review: Cute, just as shown on the pictures
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: k***d
Date:
Review: These are so CUTE! I opted to only wear the side-eye pieces since going out for no special occasion! ADORABLE!!! 🐆 Appear to be reusable!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 1***0
Date:
Review: So cute! Looks as advertised. I assume it will stick well; but even if not I usually reinforce stickers with gem body glue.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.