Author: r***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love it
Color: Multicolor
Size: Coral Pink

Coral Pink
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 12.6 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb25022046829039144 |
Author: r***4
Date:
Review: love it
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: n***7
Date:
Review: Beautiful dress good quality
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: j***e
Date:
Review: Great product for the price!
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Author: r***o
Date:
Review: Love itttttt its really good
Color: Multicolor
Size: Coral Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.