Author: T***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this wig is teaaa😩 she long, she soft, she a baddieee. just buy it
Color: Blonde Highlight
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 281 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb25050321262096878 |
Author: T***p
Date:
Review: this wig is teaaa😩 she long, she soft, she a baddieee. just buy it
Color: Blonde Highlight
Author: r***5
Date:
Review: Item fits well and feels very soft
Color: Brown Highlight
Author: k***e
Date:
Review: Very cute! Can’t wait to try on
Color: Blonde Highlight
Author: t***9
Date:
Review: So many compliments at a wedding! Great looking and natural looking bc it matches my roots.
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.