Author: v***7
Date:
Review: I FREAKIN LOVE THIS WIG OMG. ITS SO SOFT AND PRETTY
Color: Ombre
26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 65 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2303239079554840 |
Author: v***7
Date:
Review: I FREAKIN LOVE THIS WIG OMG. ITS SO SOFT AND PRETTY
Color: Ombre
Author: b***5
Date:
Review: my favorite one I've bought so far. love it!
Color: Ombre
Author: K***z
Date:
Review: I'm in loveeeeee! I have never worn a wig before but I think I may be obsessed! it's super beautiful, no smell, and im really impressed how much hair you get! And no smell at all! The only thing I have to figure out is how to make it not slide because it does not have the clips inside. But I love it! I highly recommend.
Color: Ombre
Author: r***7
Date:
Review: Very cute! I love the color! Very soft and definitely good quality for the price. I’ll finding the wigs from Shien with bangs look the most realistic.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.