Author: T***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are perfect for the car
Color: White
From
H8
H9
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
9004
9005+H11
| Material | Iron |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25061884387813558 |
Brand Name: Heyword
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Heyword-sc-0144648585.html
Quality: 6925974 people said the quality is very good!
Author: T***y
Date:
Review: these are perfect for the car
Color: White
Author: 1***8
Date:
Review: Lights a very bright , would order again
Color: White
Author: p***e
Date:
Review: very powerful works well in the car.
Color: White
Author: T***s
Date:
Review: Great very bright as well
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.