Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are super cute and I can't wait to use them
Color: Multicolor

NO114+115 2PCS
| Material | PET |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | French |
| Festivals | Christmas |
| Color | White |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| Height | 0.1 in |
| Length | 4.5 in |
| Width | 3.1 in |
| SKU | sb25091107474489498 |
Author: t***2
Date:
Review: these are super cute and I can't wait to use them
Color: Multicolor
Author: O***1
Date:
Review: Very nice cute stickers great quality
Color: White
Author: t***2
Date:
Review: these are super cute and I can't wait to use them
Color: Multicolor
Author: h***1
Date:
Review: So cute for fall nails and their not small just perfect for any size nail. I recommend this and Jesus!!
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.