Author: j***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buen producto
Color: White

From
H11
H7
9006
9005
H4
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25080743573883435 |
Author: j***7
Date:
Review: Buen producto
Color: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.