Author: j***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Nice and bright
Color: Bronze
From
H1
H11
H3
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
9004
880
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Bronze |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25071177523857737 |
Author: j***7
Date:
Review: Nice and bright
Color: Bronze
Author: t***2
Date:
Review: I love them
Color: Bronze
Author: s***6
Date:
Review: good quality
Color: Bronze
Author: o***1
Date:
Review: very bright i love it
Color: Bronze
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.