Author: O***8
Date:
Review: Todo funciona bien y está a la perfección, queda hermoso todo
Color: Red
From
H1
H11
H7
9006
9005
H4
9012
9007
H13
9004
880
| Material | Aluminum |
| Color | Red |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25061267667075107 |
Author: O***8
Date:
Review: Todo funciona bien y está a la perfección, queda hermoso todo
Color: Red
Author: p***a
Date:
Review: would recommend itit's' a great product for the price i expected it to be brighter but it can work with for now 😉
Color: Red
Author: L***z
Date:
Review: llego a tiempo y se ve tal cual la foto
Color: Red
Author: p***9
Date:
Review: I failed to get pictures of the headlights when they arrived. Hubs placed them in his truck already but they are awesome and very bright! He loves them!!
Color: Red
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.