Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect for festival szn 🩵. Just like the picture, the best part is that the rhinestones won’t fall, if u enjoy raving and looking cute go get this pls
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)

| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 5.9 in |
| Width | 4.7 in |
| Length | 0 in |
| SKU | sb2301305792333900 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect for festival szn 🩵. Just like the picture, the best part is that the rhinestones won’t fall, if u enjoy raving and looking cute go get this pls
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Went perfectly with my outfit, stuck to me all night while dancing and sweating lol
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: c***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful! Love the color and they last and stick very well
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: v***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: These are very cute and I can’t wait to use them. They don’t look bad.
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)