Author: k***3
Date:
Review: It works well, no pitching no pain. Great for the price, a must have.
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Features | Waterproof |
| Color | White |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7-5 V |
| Length | 6.5 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 9 cm |
| SKU | sb2409071351883083 |
Author: k***3
Date:
Review: It works well, no pitching no pain. Great for the price, a must have.
Color: White
Size: one-size
Author: 1***7
Date:
Review: I love this it leaves my body so smooth after cutting. 😍😍
Color: White
Size: one-size
Author: t***z
Date:
Review: I absolutely love this, very affordable but good quality! It gets a good close shave, doesn’t pull the hair like a lot of them do ,so no pain!
Color: White
Size: one-size
Author: r***y
Date:
Review: Really works! Don’t waste your money on the more expensive ones. This one works great.
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.