Author: k***o
Date:
Review: I really love them. I’ve been using them ever since I ordered them, and I’m someone who has a lot of trouble going to the bathroom, but since I started using them they’ve helped me a lot.
Color: Multicolor

50pcs
| Material | Non-woven Fabric |
| Color | Multicolor |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Belly Patch |
| Length | 2.8 in |
| Width | 2.4 in |
| Height | 0 in |
| SKU | sb251123004240972414 |
Author: k***o
Date:
Review: I really love them. I’ve been using them ever since I ordered them, and I’m someone who has a lot of trouble going to the bathroom, but since I started using them they’ve helped me a lot.
Color: Multicolor
Author: S***y
Date:
Review: Nice , I love it, fits comfortably
Color: Multicolor
Author: m***g
Date:
Review: great seller thanks
Color: Multicolor
Author: K***m
Date:
Review: Just received these today, already put one on and I can already feel it feels like a little tingling so I’m guessing that’s what it does. Quality was good
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.