Author: m***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Muy lindas y con aspecto natural.
0.07mm
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Lash Curl | C |
| Type | Pre Fanned Knot Free |
| Special Selling Point | Self-Adhesive Lashes |
| Length | 0.3 in |
| Width | 0.2 in |
| Eyelashes Length | 0.3 in |
| SKU | sb2406199631831411 |
Author: m***s
Date:
Review: Muy lindas y con aspecto natural.
Author: s***7
Date:
Review: THESE ARE MY HOLY GRAIL LASHES….they are so amazing I don’t like doing the full line up so I usually just do corner lashes and these are soooo perfect for that!!!! :)))
Author: C***a
Date:
Review: love them ❤️
Author: p***2
Date:
Review: great lash, no glue needed, it look nature, easy to use and lash all day
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.