Author: t***8
Date:
Review: I Love my wig .Hair is soft, and there was NO odor. I did condition the wig. I styled it the next day after letting it air dry .,🙂
Color: SNatural


150%
8 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Basic No Lace Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Water Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 100 g |
| Length | 20.32 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2410300919582562 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 6103785 people said the quality is very good!
Author: t***8
Date:
Review: I Love my wig .Hair is soft, and there was NO odor. I did condition the wig. I styled it the next day after letting it air dry .,🙂
Color: SNatural
Author: a***y
Date:
Review: My first time ordering a wig from SHEIN and now that I have worked it out, the wig is soft and cute as exactly shown on the picture.
Color: SNatural
Author: p***s
Date:
Review: Sorry just needed my points but super cute look just like the picture
Color: SNatural
Author: s***9
Date:
Review: I ordered this for my mother because she liked how full the wig looked and the curls.
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.