Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veio certinho muito bom
Color: Multicolor
Size: White

White
| Material | ABS |
| Type | Face Pillow Cradle |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Length | 23.6 in |
| Width | 70.9 in |
| Height | 2 in |
| SKU | sb2501045364070669 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 5001261 people said the quality is very good!
Author: c***6
Date:
Review: Veio certinho muito bom
Color: Multicolor
Size: White
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.