Author: c***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veio certinho muito bom
Color: Multicolor
Talla: Blanco

Blanco
| Material | ABS |
| Type | Face Pillow Cradle |
| Occasion | Home |
| Color | Multicolor |
| Largo | 23.6 in |
| Ancho | 70.9 in |
| Altura | 2 in |
| SKU | sb2501045364070669 |
Brand Name: AXH
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/AXH-sc-0145821526.html
Quality: 2169300 people said the quality is very good!
Author: c***6
Date:
Review: Veio certinho muito bom
Color: Multicolor
Talla: Blanco
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.