Author: c***g
Date:
Review: It helps with my acne. I absolutely love it
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | White |
| Type | Photon Skin Rejuvenation Instrument |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Rechargeable lithium battery |
| Length | 5.5 in |
| Width | 9.1 in |
| Height | 5.5 in |
| SKU | sb251219135968003092439 |
Brand Name: Aedwdpe
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Aedwdpe-sc-0145819261.html
Quality: 8059738 people said the quality is very good!
Author: c***g
Date:
Review: It helps with my acne. I absolutely love it
Color: White
Size: one-size
Author: m***7
Date:
Review: I can finally look younger!! Looove this!
Color: White
Size: one-size
Author: m***7
Date:
Review: Works very well I’ve been using it for over a month definitely seen changes, I had dark spots because of acne scars. If your consistent with this product you’re 100% see changes!
Color: White
Size: one-size
Author: l***s
Date:
Review: Great gifts for Galentines! Rechargeable!
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.