Author: f***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it !!!! Affordable and very reliable. Get your work done and super fast.
Color: Grey

| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | LCD |
| Features | None |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | Allwinner |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2409257227930105 |
Author: f***n
Date:
Review: Love it !!!! Affordable and very reliable. Get your work done and super fast.
Color: Grey
Author: a***2
Date:
Review: I was in shock! It's beautiful, great price, the delivered was faster than I thought! Loved it. I totally recommend!
Color: Grey
Author: 1***4
Date:
Review: Good tablet like the picture
Color: Grey
Author: m***l
Date:
Review: You guys should runnnnnn to get this it’s a great deal comes with alot of stuff
Color: Grey
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.