Author: v***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works like a charm good for bikini and 🐱
Color: Blue
Size: 174*80*62

174*80*62
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Features | Waterproof |
| Color | Blue |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 17.4 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 6.2 cm |
| SKU | sb2402272484796125 |
Author: v***e
Date:
Review: Works like a charm good for bikini and 🐱
Color: Blue
Size: 174*80*62
Author: T***G
Date:
Review: Really easy to use dry, no pulling of hairs. Love my new razor! 🪒
Color: Blue
Size: 174*80*62
Author: i***r
Date:
Review: Got here pretty quick, make sure you get yourselves one of these! (Like my review neeed the points!!!!! yk we broke)❤️
Color: Blue
Size: 174*80*62
Author: g***u
Date:
Review: shaves 🐱 well and legs
Color: Blue
Size: 174*80*62
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.