Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This Wig is one of my favorites I straightened it and its still high quality.
Color: Black
34 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red Violet |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 260 g |
| Length | 85 cm |
| Crown | 52 cm |
| SKU | sb2307058826739934 |
Author: l***3
Date:
Review: This Wig is one of my favorites I straightened it and its still high quality.
Color: Black
Author: S***a
Date:
Review: I love this wig. This is beautiful.
Color: Brown
Author: t***h
Date:
Review: This was just perfect for my Halloween costume 😅 love it!
Color: Lilac Purple
Author: s***e
Date:
Review: Love this wig! The color the length it’s awesome
Color: Red Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.