Author: b***l
Date:
Review: so glittery and so gorgeous
Color: 789 champagne (high gloss)
Size: one-size

| Color | 786 pink blue (blush) |
| Texture | Pressed Powder |
| Benefits | Lightweight |
| Finish | Shimmer |
| Height | 2.7 cm |
| Length | 8.1 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 6.2 cm |
| SKU | sb2307039513983433 |
Brand Name: COLORROSE
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/COLORROSE-sc-014171103.html
Quality: 7077323 people said the quality is very good!
Author: b***l
Date:
Review: so glittery and so gorgeous
Color: 789 champagne (high gloss)
Size: one-size
Author: r***m
Date:
Review: Color matching: Spot on Make-up effect: GLOWING effect Lasting power: All day Packaging & Appearance: So GORGEOUS
Color: 789 champagne (high gloss)
Size: one-size
Author: M***e
Date:
Review: The packaging is super cute and came protected in bubble wrap. This is a gift for my friend I’m sure she’ll love it
Color: 786 pink blue (blush)
Size: one-size
Author: z***0
Date:
Review: Packaging & Appearance: I am so pleased with this beautiful, lovely Victorian cameo! Make-up effect: has a delicate, ballerina, graceful effect and makes me feel so young and pretty.
Color: 786 pink blue (blush)
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.