
Cables
SKU: sw251223134734184218720
Price and availability
$13.40
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | As Pic |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Compatible Devices | Cellphone |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2A |
| Power | 12W |
| SKU | sw251223134734184218720 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.