![Christian Dior SAUVAGE EAU DE TOILETTE Dior 10ml[MINI SIZE] - Fresh - View 1](https://img.ltwebstatic.com/v4/j/spmp/2025/10/28/2e/17616243274a3f437d87064a17caa3cc476a43a384_thumbnail_900x.webp)
Christian Dior SAUVAGE EAU DE TOILETTE Dior 10ml[MINI SIZE]
SKU: sb251125498084985449
Price and availability
$17.68
Scent Type:
Fresh
Net Content
10ml
Size Guide
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection
![Christian Dior SAUVAGE EAU DE TOILETTE Dior 10ml[MINI SIZE] - Fresh - View 1](https://img.ltwebstatic.com/v4/j/spmp/2025/10/28/2e/17616243274a3f437d87064a17caa3cc476a43a384_thumbnail_900x.webp)
10ml
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Fresh |
| Gender | Men |
| Length | 3.5 cm |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 6.5 cm |
| Net Volume | 10 ml |
| SKU | sb251125498084985449 |
Brand Name: Dior
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/Dior-sc-014482360.html
Quality: 2607790 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.