Author: k***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So pretty and reflective and bright and cute!
Color: Blue

Blue
| Material | PET |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Blue |
| Type | Pattern Stickers |
| Height | 0 in |
| Length | 0 in |
| Width | 0 in |
| SKU | sb260304160897852928390 |
Author: k***e
Date:
Review: So pretty and reflective and bright and cute!
Color: Blue
Author: n***o
Date:
Review: Got it for my sister hope she likes them
Color: Blue
Author: W***y
Date:
Review: Super cute stickers! Perfect for nail art
Color: Yellow
Author: t***9
Date:
Review: Cute design and great quality.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.