Author: a***9
Date:
Review: Love how soft n fluffy this hair is it is human hair and 200% density you should definitely buy this if you want something to wear and go
Color: SNatural

200%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Bob Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Bouncy Curl |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 20 cm |
| Crown | 75 cm |
| SKU | sb2411189199559995 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 2045279 people said the quality is very good!
Author: a***9
Date:
Review: Love how soft n fluffy this hair is it is human hair and 200% density you should definitely buy this if you want something to wear and go
Color: SNatural
Author: r***3
Date:
Review: I felt so special. I highly recommend it honey!
Color: S4/27
Author: S***1
Date:
Review: beautiful. just go get you one
Color: SNatural
Author: c***6
Date:
Review: Love this so much good quality
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.