Author: v***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: like that it works well. looking forward in the future.
Color: White
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | White |
| Type | Other Beauty Equipment |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Length | 8.5 in |
| Width | 6.4 in |
| Height | 2.6 in |
| SKU | sb25052071290739000 |
Author: v***2
Date:
Review: like that it works well. looking forward in the future.
Color: White
Size: one-size
Author: 1***7
Date:
Review: Love this item
Color: White
Size: one-size
Author: s***0
Date:
Review: It’s really good, you can use what size you like and comes with charger
Color: White
Size: one-size
Author: l***b
Date:
Review: I use this nightly. I really like it
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.