Author: e***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very spacious and has many divisions. Love this bag and friends
Color: Purple
Size: one-size


Friends @friends| Material | Polyurethane(PU) |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Purple |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Batteries Included | No |
| Height | 4.9 in |
| Length | 8.5 in |
| Width | 4.9 in |
| SKU | sb2405148860919599 |
Author: e***0
Date:
Review: Very spacious and has many divisions. Love this bag and friends
Color: Purple
Size: one-size
Author: l***1
Date:
Review: They're bigger than I thought and that's fantastic
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: v***s
Date:
Review: It is Super cute and big!
Color: Purple
Size: one-size
Author: r***1
Date:
Review: I really liked it . Goood quality. Soooo big that it can hold sooo many things
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.