Author: t***m
Date:
Review: Very useful like it so far
Color: Blue
Size: one-size
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Gold |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 3.7 V |
| Length | 10.5 cm |
| Width | 2.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| SKU | sb25052099491062984 |
Author: t***m
Date:
Review: Very useful like it so far
Color: Blue
Size: one-size
Author: l***1
Date:
Review: So good & good quality
Color: Blue
Size: one-size
Author: r***9
Date:
Review: I love thus hair removal. Make sure you follow instructions so that it will work. I use it to get off chin hair. I love the light. I would recommend getting one. And I will purchase again.
Color: Gold
Size: one-size
Author: t***n
Date:
Review: The product arrived on time as pictured. Its a very cute, compact item. Once I charged it, it worked like a charm. I shaved my upper lip (not much hair at all) and it seemed to be suitable for my needs. Please read the directions for optimal use.
Color: Gold
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.