Author: a***d
Date:
Review: So pretty and berry paired with a lip combo to look amazing
Color: Kahlo
Size: one-size



Upgrade your lip routine for a moisturizing, non-stick, and full of color look, just like Frida! With our Flora Lip Tint, you've got high-gloss lips on lock! Its oil-in-water formula is ultra-lightweight that gives your lips a beautiful mirror finish, plus transfer-proof long-lasting color!
| Ingredients | Vegan, Fragrance-Free, Gluten-Free |
| Color | Kahlo |
| Finish | Glossy |
| Height | 8.28 cm |
| Length | 2.15 cm |
| Width | 2.15 cm |
| Net Volume | 3.5 ml |
| SKU | sb2210107114447347 |
Author: a***d
Date:
Review: So pretty and berry paired with a lip combo to look amazing
Color: Kahlo
Size: one-size
Author: s***y
Date:
Review: They do stain well and I ended up getting them all. Hope this helps with comparing colors.
Color: Surreal
Size: one-size
Author: r***7
Date:
Review: I love it ilove the color on my lips😍❤️
Color: Easel
Size: one-size
Author: g***r
Date:
Review: such great lip stain! this is such a lovely color! perfect for summer!
Color: Kahlo
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.