Author: c***_
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect gloss it’s so pretty
Color: Grape
Size: one-size
| Color | Grape |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Glossy |
| Texture | Stick |
| Height | 1.6 cm |
| Length | 11.9 cm |
| Net Weight | 3.2 g |
| Width | 1.6 cm |
| SKU | sb25060213836764907 |
Author: c***_
Date:
Review: Perfect gloss it’s so pretty
Color: Grape
Size: one-size
Author: k***g
Date:
Review: The lipstick is very high pigmented. It makes my pups look so much fuller. 10/10 would recommend!!!!
Color: Grape
Size: one-size
Author: a***y
Date:
Review: Received on time and love it
Color: Coral Orange
Size: one-size
Author: j***x
Date:
Review: Cuteee,nice color i got the red one
Color: Rose Red
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.