Author: w***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This product is a game-changer.
Color: Natural Black
4 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Net Weight | 66 g |
| Length | 11 cm |
| Width | 10 cm |
| Crown | 22.5 cm |
| Diameter | 10 cm |
| SKU | sb25070920950965550 |
Author: w***h
Date:
Review: This product is a game-changer.
Color: Natural Black
Author: l***0
Date:
Review: The product is easy to clean and maintain.
Color: Natural Black
Author: j***a
Date:
Review: Exactly what I needed. Quality is excellent.
Color: Natural Black
Author: v***s
Date:
Review: Trust me, you won't regret purchasing this.
Color: Natural Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.