Author: G***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I feel so cute in this.
Color: Dark Brown

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 275 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 54 cm |
| SKU | sb2401200120004034 |
Author: G***v
Date:
Review: I feel so cute in this.
Color: Dark Brown
Author: e***3
Date:
Review: absolutely stunning,
Color: Red Highlight
Author: a***3
Date:
Review: Super cute and comfortable and fit perfectly!
Color: Black
Author: b***n
Date:
Review: Smelled nice. Easy to brush out too.
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.