Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good clear view
Color: 4K Android Smart Theater
4K Android Smart Theater
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Connectivity Technology | WiFi |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | No installation fees |
| Screen Resolution | 1920*1080 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 1080P |
| Brightness | 3000 lm & above |
| Contrast Ratio | 1,000 to 1,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 800~2500 |
| Projection size | 30-200" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 4:3 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | 2000-3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se251119406021444697 |
Brand Name: HUASHIJIE
Brand Page: https://us.shein.com/Brands/HUASHIJIE-sc-0141887288.html
Quality: 6246960 people said the quality is very good!
Author: j***6
Date:
Review: Good clear view
Color: 4K Android Smart Theater
Author: m***5
Date:
Review: Good quality good sound
Color: 4K Android Smart Theater
Author: w***6
Date:
Review: works well
Color: 4K Android Smart Theater
Author: l***1
Date:
Review: Easy to set up, easy to use. My kids love it.
Color: 4K Android Smart Theater
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.